Real Estate Skopje, Macedonia

News

Check out market updates

Погледнете го Бентли апартманот во хотелот Сент Реџис

<!--:en-->Погледнете го Бентли апартманот во хотелот Сент Реџис <!--:-->

 

Њујоршкиот хотел Сент Реџис го најави луксузниот апартман опремен во соработка со британскиот производител на автомобили, Бентли.

Супер-луксузниот апартман Бентли се наоѓа на 15-от кат од хотелот и се простира на 1.700 квадратни метри.

Една огромна спална соба, две купатила, пространа трпезарија и салон, сите опремени со мебел изработен според стандардите на производителот на автомобили Бентли.

 

Дизајнерите на ентериерот се одлучија за доминантна сива и светло-кафена боја, како синоним на вечната елеганција.

Овој апартман ќе биде еден од таканареченото „Бентли хотелско искуство“ заедно со Бентли апартманите во Лондон и Москва.

 

 

Please follow and like us:
50

Leave a Reply